Aktualności

Pirackie urodziny

 W minioną niedziele odbyło się  kolejne sportowe przyjęcie urodzinowe organizowane przez nasz Klub. Tor z przeszkodami, zmagania sportowe, konkursy z nagrodami , mnóstwo zabaw i piracka bandera w tle, to tylko niewielka część tego co czekało na solenizanta i jego gości. 

Czytaj więcej...

Maraton fitness tylko dla studentek 24.10.14

Już dziś gorąco zapraszamy wszystkie studentki na wielki maraton fitness! Tylko w tym dniu 3 godziny mega imprezy oraz siłownia open całkowicie za FREE.Nie możesz ćwiczyć w tym dniu- nic straconego, dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy...

Czytaj więcej...

Kettlebell

Po raz pierwszy w naszym mieście zajęcia Kettlebell! Zajęcia z odważnikiem kettlebell umożliwiają harmonijne kształtowanie sylwetki poprawiają siłę i wytrzymałość, a także usprawniają koordynację ruchową całego ciała Część cardio pozwala dodatkowo spalić tkankę tłuszczową. Zajęcia polecane osobom średnio zaawansowanym. Zapraszamy na bezpłatne zajęcia pokazowe.

Po zajęciach Jogalates

W dniu wczorajszym odbyły się zajęcia Jogalates z Agnieszką. Frekwencja jak zwykle dopisała, a wszystkie Panie, które jeszcze nie próbowały swoich sił na zajęciach Pilates zapraszamy w każdy poniedziałek i czwartek o godzinie 20.00.

Czytaj więcej...

FORMA STUDENT

Największy wybór za najniższą cenę. Rozpocznij aktywnie nowy sezon. Sprawdź sama siłę, harmonię i doświadczenie naszych instruktorów fitness i trenerów personalny.

Dołączyliśmy do programu Duża Rodzina i Strefa Seniora

Z wielką przyjemnością informujemy, iż od 01 października przystąpiliśmy do dwóch programów realizowanych przez Urząd Miasta Biała Podlaska – DUŻA RODZINA i STREFA SENIORA. Posiadając kartę programu otrzymasz atrakcyjne rabaty na produkty i usługi z oferty naszego Klubu. Serdecznie zapraszamy. 

 

 

 

 

Alternative flash content

Requirements

 

Klub Fitness FORMA ul. Łomaska 20A, 21-500 Biała Podlaska tel./fax: 83 342 11 99 kom: 505 165 465
Projekt i wykonanie: AGRAFFKA