Aktualności

Nowe sztangi Tiguar

Doceniając aktywność naszych klubowiczek oraz nieustannie podwyższając standard  klubu,  postanowiliśmy wymienić wysłużony już sprzęt na nowy. Z ogromną przyjemnością informujemy, że od dziś mają Panie możliwość ćwiczenia z nowymi sztangami Tiguar  do zajęć Magic Bar . Zaletą takich obciążeń jest kształt zapobiegający toczeniu się sztangi oraz uchwyty w talerzach umożliwiające dodatkowe ćwiczenia.

Czytaj więcej...

Godziny otwarcia Klubu 11 listopada

Wyniki konkursu - jesienny pakiet rozgrzewający

Poniżej ogłaszamy zwycięzców naszej zabawy: Marzanna Rechnio, Monika Starzyńska, Anna Halińska. Serdecznie gratulujemy! Dziękujemy również pozostałym Paniom za udział w zabawie, pięknie ćwiczyłyście w tym tygodniu :-). 

Czytaj więcej...

Godziny otwarcia Klubu 1 listopada

Informujemy, iż w dniu 1 listopada Klub Fitness Forma będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy i zapraszamy gorąco już w poniedziałek.

Pirackie urodziny

 W minioną niedziele odbyło się  kolejne sportowe przyjęcie urodzinowe organizowane przez nasz Klub. Tor z przeszkodami, zmagania sportowe, konkursy z nagrodami , mnóstwo zabaw i piracka bandera w tle, to tylko niewielka część tego co czekało na solenizanta i jego gości. 

Czytaj więcej...

 

 

 

 

Alternative flash content

Requirements

 

Klub Fitness FORMA ul. Łomaska 20A, 21-500 Biała Podlaska tel./fax: 83 342 11 99 kom: 505 165 465
Projekt i wykonanie: AGRAFFKA