Warning: getimagesize(http://klubforma.pl/images/fina odmie siebie.png) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Kategorii nie znaleziono in /plugins/content/smartresizer/smartresizer.php on line 468

Aktualności

Zmiany w grafiku fitness 29.07.14

Informujemy, że jutrzejsze zajęcia Fat Burning/Płaski Brzuch o godzinie 19:00 zostają odwołane. Za utrudnienia przepraszamy.

Finał Odmień Siebie

Dobiegł końca trzy miesięczny program Odmień Siebie prowadzony przez Centrum Odchudzania Forma. Uczestniczki pod okiem trenerów i dietetyka pokonywały kolejne etapy wyzwania, żeby na koniec oddać się w ręce specjalistów mody i kosmetyki. Paniom jeszcze raz gratulujemy metamorfozy.

PLENEROWY MAGIC BAR- FOTORELACJA

Wczoraj odbyły się koedukacyjne zajęcia plenerowe Magic Bar. Głośna muzyka, duże ciężary i masa spalonych kalorii, a to wszystko na świeżym powietrzu. Relacja z wydarzenia poniżej. Kolejne zajęcia na świeżym, powietrzu już niebawem. Może Indoor Cycling...? :)

Czytaj więcej...

KOEDUKACYJNE ZAJĘCIA W PLENERZE MAGIC BAR

 Już jutro tj.24.07.2014 zapraszamy wszystkie chętne osoby do wzięcia udziału w plenerowych zajęciach Magic Bar. Wstęp wolny. Obowiązuje rezerwacja miejsc.

Bezpłatny relaks w strefie saun

Już w najbliższy czwartek tj 17.07 zapraszamy chętne Panie na chwile relaksu w naszej strefie saun (sauna sucha, łaźnia parowa) na godzinę 19:00. Wejście jest bezpłatne. Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc.

Sukces kolejnej uczestniczki Programu Chudnij Zdrowo

Następna uczestniczka programu Chudnij Zdrowo zakończyła nasz autorski Program z sukcesem. Pani Krysia po trzech miesiącach straciła na wadze 8 kg. Gratulujemy i już niebawem poinformujemy o efektach kolejnej uczestniczki. W zakładce programy odchudzające więcej informacji i wrażenia uczestniczki.

Rzeźbimy ciało również na wakacjach

Jeżeli chcesz wyrzeźbić pięknie sylwetkę, zyskać siłę i wytrzymałość zapraszamy na czwartkowe zajęcia Magic Bar prowadzone przez wykwalifikowaną instruktorkę Beatę. 

Czytaj więcej...

 

 

Alternative flash content

Requirements

 

Klub Fitness FORMA ul. Łomaska 20A, 21-500 Biała Podlaska tel./fax: 83 342 11 99 kom: 505 165 465
Projekt i wykonanie: AGRAFFKA